MojaApteka24 Leki online bez recepty
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Mężczyzna płciowy
NAJLEPSZA CENA
Pigułki DE

Vardenafil (generyk Levitra) 10mg, 20mg

4.7

Dysfunkcje związane z erekcją są plagą naszych czasów. Na szczęście istnieją innowacyjne sposoby na szybkie i skuteczne leczenie symptomatyczne.

Kupno Vardenafilu: korzyści i efekty

Zauważywszy spadek formy seksualnej, który nie wynika bezpośrednio z upojenia alkoholem lub zażycia jakichś środków farmakologicznych, może być momentem rozważenia kuracji Vardenafilem.

Vardenafil (Levitra) 10mg10mg
Produkt Dawka Ilość + Bonus Cena
Vardenafil (Levitra) 10mg 10 tabletki
$ 36.20
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 20 + 4 tabletki
$ 45.76
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 30 + 4 tabletki
$ 49.25
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 40 + 4 tabletki
$ 61.00
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 50 + 4 tabletki
$ 71.08
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 60 + 6 tabletki
$ 82.22
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 70 + 6 tabletki
$ 92.77
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 80 + 6 tabletki
$ 99.95
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 90 + 8 tabletki
$ 105.80
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 120 + 10 tabletki
$ 134.16
Kup
Vardenafil (Levitra) 10mg 180 + 10 tabletki
$ 181.01
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg20mg
Produkt Dawka Ilość + Bonus Cena
Vardenafil (Levitra) 20mg 10 tabletki
$ 37.55
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 20 + 4 tabletki
$ 57.48
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 30 + 4 tabletki
$ 73.16
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 40 + 4 tabletki
$ 82.54
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 50 + 4 tabletki
$ 94.24
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 60 + 6 tabletki
$ 110.82
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 70 + 6 tabletki
$ 124.64
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 80 + 6 tabletki
$ 139.62
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 90 + 8 tabletki
$ 151.72
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 120 + 10 tabletki
$ 193.88
Kup
Vardenafil (Levitra) 20mg 180 + 10 tabletki
$ 279.66
Kup

Zanim zapadnie decyzja o kuracji farmakologicznej, można spróbować domowych sposobów na erekcję lub włączyć je do leczenia dla lepszych efektów. Niektórzy twierdzą, że skuteczne są preparaty na bazie żeń-szenia, granatu, buraka czy czosnku. Zmiany w diecie w wymiarze długoterminowym mogą naprawdę działać cuda. Zaleca się także bicze wodne okolic pachwin, na rozluźnienie mięśni, stawów i nerwów oraz masaże okolic intymnych. Te ostatnie można wykonywać samodzielnie lub z pomocą drugiej osoby. Na Internecie znaleźć można mnóstwo instruktaży, jak wykonać określone ruchy, wystarczy wyszukać w Google. 

Pomocna może się też okazać medytacja. Problemy z erekcją mogą mieć podłoże psychiczne, a nic tak nie pomaga na stres i negatywne emocje jak relaksacja i pogodzenie się z teraźniejszością.

Spróbowawszy już wszystkiego, co natura dała, można sięgnąć po zdobycze cywilizacji – lekarstwa. W niektórych przypadkach także natura jest bezradna. Należy tu wyraźnie zaznaczyć, że Levitra to nie jest dopalacz, a lek. Nie ma po niej fazy erotycznej, a jedynie ułatwiona fizjologia w obszarze genitaliów. Specyfik ten współgra z emocjami i ciałem, wymagane jest ogólne podniecenie seksualne, by zadziałał. Tak jak w normalnym, sprawnym ciele męskim. Coś po prostu musi kogoś kręcić, by penis zadziałał. Warto tu wspomnieć, że zażywanie tego typu medykamentów nie obniża naszego ogólnego libido. Wręcz przeciwnie. Badania potwierdzają, że dzięki Levitrze i innym środkom przeciw impotencji wyraźnie poprawia się ogólna męska sprawność nawet w codziennym funkcjonowaniu. Bez zażywania żadnych środków. Być może lek pozwala na tworzenie lub odtworzenie synaps w mózgu odpowiedzialnych za ten rodzaj bodźców i reakcji fizjologicznych. Być może sam narząd „przypomina” sobie o swojej zwykłej funkcjonalności i wraca na prawidłowe tory, może otwiera się jakaś czakra. Nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że leki na potencję działają, a ich działanie ma szerszy wymiar niż pojedyncza sytuacja seksualna.

Opinie na temat Levitry na wybranym forum

Wiele osób wspomina, że Levitra działa szybciej i skuteczniej niż Viagra. Jej działanie poprawia także wyraźnie samo libido, co zwykle przejawia się m. in. w większej chęci do spędzania czasu z ludźmi. Człowiek robi się po prostu bardziej otwarty, nie tylko erotycznie. Może się okazać, że prosty uśmiech i gest może zdziałać cuda, a tabletka zadziała jak dodatkowy afrodyzjak.

Vardenafil – skutki uboczne 

Przy zbyt dużej dawce, nietolerancji lub alergii na dany składnik leku lub bez wyraźniej przyczyny mogą się pojawić nieplanowane i niechciane efekty działania. Należą do nich podwyższone ciśnienie krwi, zaczerwienienie na twarzy, nudności czy zawroty głowy. W przypadku wystąpienia powyższych, należy odstawić zażywanie leku i skonsultować się ze specjalistą. Jeśli zażywany jest lek na własną odpowiedzialność, czyli kupiony został online bez recepty, należy pamiętać, że ulotka powinna zostać dokładnie przestudiowana, a zażywanie należy rozpocząć od najmniejszej dawki 10 mg. 

Gdzie i jak kupić Vardenafil?

Przyjęło się uważać, że osoby z dużych ośrodków miejskich, jak Kraków, Warszawa czy Wrocław mają lepszy dostęp do specjalistycznej opieki medycznej, tymczasem właściwie każda apteka polska, nawet w najmniejszym mieście ma możliwość, a czasem nawet obowiązek zamówienia określonej substancji leczniczej na życzenie pacjenta (jeśli oczywiście akurat apteka nie ma towaru w magazynie). Prościej jednak i bez zbędnych interakcji społecznych związanych ze sprzedażą twarzą w twarz jest kupić lekarstwo drogą internetową. Należy w tym celu poszukać sprawnej, rzetelnej i legalnej apteki online. Nie zaleca się używania Allegro w tym wypadku. Ich specjalnością nie są lekarstwa i kupując tu, robimy to na własne ryzyko. Godzien polecenia jest ten sklep www mojaapteka24.com. Przy większych ilościach oferujemy darmową wysyłkę i zniżki. No właśnie. Jak wygląda kwestia cenowa?

Vardenafil: cena bez recepty w aptece

Oryginalna Levitra (na receptę) to najdroższy lek w asortymencie środków na potencję u mężczyzn. Cena tabletki 20 mg to wydatek rzędu 30 złotych. Nie mało. Oczywiście przy kupnie większej ilości (np. 40 sztuk) cena spada poniżej 20 PLN. 

Można znaleźć znacznie tańsze zamienniki (generyki) z Vardenafilem w składzie. Vardenafil 10, 20, 40 i 60 mg dostępne są u nas w niskiej cenie.

Podsumowując

Przy doborze leku i dawki trzeba myśleć głową, a nie penisem. Szanować swoje ciało i nie robić z niego chemicznego śmieciowiska, a lek Levitra traktować jako środek do odzyskania sprawności seksualnej, a nie jako cel sam w sobie. Warto też przy okazji spróbować czegoś nowego w łóżku. Ponoć nic tak nie zabija pożądania jak rutyna. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć udanych doznań w sypialni i poza nią.

Moje konto Moje konto

Korzystamy z plików cookies, abyś mógł w pełni korzystać z usług nasze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie naszej witryny, akceptujesz politykę cookies.

Rozumiem