MojaApteka24 Leki online bez recepty
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Mężczyzna płciowy
NAJLEPSZA CENA
Pigułki DE

Wysyłka i dostawa

Termin dostawy

W naszej Aptece oferujemy dwie opcje dostawy:

* wysyłka standardowa - czas oczekiwania na zamówienie to od 15 do 23 dni roboczych po przekazaniu paczki przewoźnikowi

* wysyłka ekspresowa - czas oczekiwania na zamówienie to od 5 do 7 dni roboczych po przekazaniu przesyłki przewoźnikowi (Jeśli w ciągu tego czasu paczka nie dotrze pod wskazany adres, prawdopodobnie w formularzu pojawił się błąd. Należy wówczas skontaktować się z przewoźnikiem w celu wyjaśnienia przyczyn opóźnienia.)

Paczki wysyłane są zazwyczaj następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Apteki. W weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy nasz dział obsługi zamówień jest nieczynny, więc wszystkie przesyłki są nadane kolejnego dnia roboczego.

Wszystkie informacje na temat terminu dostawy złożonych zamówień są zawsze widoczne podczas zakupów, w momencie wyboru opcji dostarczenia leków przez klienta.

Jeżeli czas wysyłki miałby się wydłużyć, Apteka informuje o tym fakcie mailowo.

Opcje dostawy

Wszystkie zamówione w naszej Aptece artykuły są wysyłane za pośrednictwem lokalnego przewoźnika. Wysyłamy z kilku magazynów, które znajdują się między innymi w krajach Europy Wschodniej.

Dokładny cennik każdej z wyżej wymienionych opcji znajduje się na stronie internetowej Apteki podczas składania zamówienia. W przypadku wysyłki do innego kraju niż Polska koszt realizacji ustalany jest indywidualnie. Należy się wówczas skontaktować z Apteką w celu uzgodnienia szczegółów takiej transakcji.

Apteka może kazać zapłacić klientowi wyższe koszty dostawy niż te, które są zawarte w tabeli w przypadku, gdy waga zakupionych produktów przekroczy wskazane limity, a klient pomimo tego wybierze tą opcję dostawy. Większe zamówienia mogą zostać wówczas wysłane w kilku przesyłkach, aby zapewnić bezpieczeństwo produktów).

Śledzenie zamówienia

Gdy złożone przez klientów zamówienia opuszczają magazyn apteki, każdy z nich otrzymuje automatyczną wiadomość mailową z potwierdzeniem wysyłki. Zawiera ono zawsze numer paczki umożliwiający jej śledzenie. Dodatkowe informacje można także uzyskać, kontaktując się z apteką za pomocą skrzynki elektronicznej lub dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

W mailu potwierdzającym wysłanie przesyłki można odnaleźć również link przekierowujący na stronę przewoźnika. Prosimy jednak mieć na uwadze to, że numer śledzenia zostanie aktywowany w ciągu 24-48 godzin od momentu otrzymania maila, dlatego jeśli wchodząc w link lub wpisując numer paczki, nie odnajdą Państwo żadnych informacji, oznacza to, że firma przewozowa nie dodała jeszcze paczki do systemu.

Pozostałe uwagi do składanych zamówień

Pracujemy z prywatnymi konsumentami (pacjentami). Apteka zastrzega, że nie sprzedaje swoich produktów innym aptekom, hurtowniom farmaceutycznym czy firmom, które zajmują się sprzedażą artykułów nie będących w ofercie apteki. Nasza firma może więc anulować w każdym momencie tego typu zamówienia. Jednak współpraca z dostawcami produktów farmaceutycznych może być omawiana indywidualnie.

Jak śledzić swoje zamówienie?

Staramy się zapewnić najwyższy komfort dla naszych szanowanych klientów. Dlatego też możesz śledzić wszystkie swoje zamówienia złożone za pośrednictwem naszego portalu za pomocą strony https://www.17track.net. Otrzymasz numer śledzenia przesyłki w ciągu 24-48 godzin po opłaceniu zamówionych produktów. Udostępniamy go natychmiast po wysyłce. Otrzymasz więc możliwość monitorowania drogi paczki, a tym samym obliczenia dokładnej daty jej przybycia.

Cło i inne informacje

Jeśli otrzymasz list od organu celnego w swoim kraju informujący cię o zapłaceniu dodatkowych należności celnych, poproś o zignorowanie go i odmówienia dostawy. Wówczas paczka zostanie odesłana z powrotem do nas. Skontaktuj się z działem obsługi klienta za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego (proszę znaleźć specjalną podsekcję na stronie internetowej) lub wyślij wiadomość do naszego pracownika, abyśmy mogli wysłać Ci kolejny pakiet tak szybko jak to możliwe bez dodatkowych kosztów.

Reklamacje

Zalecamy, aby kupujący zawsze sprawdzał przesyłkę zaraz po jej otrzymaniu i w razie zauważenia niezgodności, aby sporządził on razem z kurierem protokół reklamacyjny. W sytuacji, gdy przesyłka podczas odbioru ma widoczne uszkodzenia opakowania klient może odmówić jej przyjęcia i powinien nam zgłosić ten fakt, a my wówczas po otrzymaniu zwrotu ponownie wyślemy zamówione przez Klienta produkty.

Wszystkie reklamacje można składać mailowo, a Apteka ma 14 dni na ich rozpatrzenie. W formularzu reklamacyjnym prosimy o dokładnie opisanie problemu oraz załączenie paragonu i numeru identyfikującego zamówienia. Jeśli to możliwe, prosimy dołączyć również zdjęcie, na którym widnieje przyczyna problemu, np. uszkodzone opakowanie. Numer zamówienia można odnaleźć w mailu potwierdzającym wysłanie przesyłki.

Moje konto Moje konto

Korzystamy z plików cookies, abyś mógł w pełni korzystać z usług nasze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie naszej witryny, akceptujesz politykę cookies.

Rozumiem